Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één centrale diamant oude slijp van ± 0,15 ct.

Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 0,15 ct.
Dim. 4,26 g
SKU: 0702170055.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #55
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #756

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #796

    Een piëdestal van gedraaid hout.

    Piédestal en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    “Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.

    “Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #572

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.
    No longer available
    Dim. 51 x 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #826

    Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.

    Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #839

    Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.

    Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 130
  • #830

    Een Chinese sokkel met marmeren blad.

    Socle chinois à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #629

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62

    “Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #646

    Een eikenhouten kloostertafel.

    Table de réfectoire en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    “Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.

    “Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #599

    “Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.

    “Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 120
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    “Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.

    “Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #574

    “Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.

    “Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 89 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    “Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.

    “Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #620

    “Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.

    “Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #825

    Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.

    Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #606

    Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.

    Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #625

    “Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #697

    Een paar kleine balustervaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor.

    Paire de petits vases balustres en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #780

    Een wandconsole van donkergepatineerd plaaster.

    Console en plâtre à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #37

    Een lot van twee bronzen beelden en één van zamak met voorstellingen van Christus.

    Lot de trois statuettes représentant le Christ, dont deux en bronze et une en régule.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #820

    Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.

    Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #392
    Georg Mathaus Seutter
    Period: 1678 - 1757

    “Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.

    “Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.
    No longer available
    Dim. 48 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64
    Ant. Gadoy

    “Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #706
    Keshan

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een olijfgroene fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.
    No longer available
    Dim. 288 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #88

    Een presse-papier van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel in de vorm van een olifant.

    Presse papier en bronze à patine foncée sur socle en marbre en forme d’éléphant.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #531

    Chinese balustervaas met polychroom decor van personages en met kalligrafie.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de calligraphie.
    No longer available
    Dim. H. 58,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #561

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #783

    Een hagedis en een scheper van brons.

    Un lézard et un berger allemand en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More