#846Een handgeknoopte wollen loper.
#612Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
#107Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
#132“Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.
“Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#381Een paar roze opaalglazen dekselvaasjes, versierd met vergulde en polychrome handgeschilderde motieven. Omstreeks 1900.
Paire de vases couverts en opaline rose décoré de motifs dorés et polychromes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#756Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#802Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 38 x 49 & 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422“De rede van Amsterdam.” Gravure. Klein gaatje.
“La rade d’Amsterdam”. Gravure. Petit trou.No longer availableDim. 33 x 185 cmEstimate: € 50 / 80