Other lots in this auction
-
#66
Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.
Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#383
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
Un grand nombre d'articles divers, principalement en métal, bois et verre, figurines, cruches, etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#283
Lot Franstalige stripverhalen. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). En 5 andere. Sommige sletig.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). Et 5 autres. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#101Period: 1827 - 1875
Een lederen missaal in etui. Goud op snee. Met enkele communieprentjes e.d. Ed. Doornik 1930.
Un missel en cuir dans un étui. Taille en or. Avec quelques cartes de communion, etc. Ed. Doornik 1930.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#188Maryse RaynPeriod: °1958
Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250/350 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 450/550 -
#31
Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils Louis XV en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#356
Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60/80 -
#36
Een etagère van zwart perenhout met vijf legplanken. Napoléon III.
Un niveau en bois de poirier noir avec cinq étagères. Napoléon III.No longer availableDim. H. 136 cmEstimate: € 60/100 -
#329Maria SeghersPeriod: 1898-1986
“Lentescène”. Print op doek.
Scène du printemps . Estampe sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 50/80