Similar lots by type
-
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#367Val St. LambertVier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#19Imperial LimogesEen kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#373Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200
Other lots in this auction
-
#387Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#150Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 750 / 900 -
#352Een paar cabrioletstoelen in Louis XV-stijl.
Paire de chaises cabriolets de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#78Een siercoupe van kleurloos en groen gesatineerd glas, versierd met een verguld decor met klassiek Griekse voorstellingen in een fries.
Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#355H. Goovaerts“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#338Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#382Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40 / 50 -
#219Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981Een collectie grafisch werk, bestaande uit: de catalogus “10 jaar Kunstkring Jacques Gorus. 1996-2006.” met daarbij 3 gravures van Omar Van Meervelde. Verder een map met 16 gravures door o.m. Omar Van Meervelde, Albert Van Dijck, Marcel Praet, Marc Kennes, Gaston Callens, Peter Bosteels, Roger van Akelijen, Maurice Van den Dries, Bart’d Eyckermans, Wim van Remoortel, Herman Declerck, Charles Van Ginsbergen, evenals 23 etsen van Jacques Gorus. En tenslotte een kunstmap “Amazones” met 12 etsen doo(..)
Une collection d'oeuvres graphiques : le catalogue “10 jaar Kunstkring Jacques Gorus. 1996-2006.” avec 3 gravures de Omar Van Meervelde. Aussi avec une farde avec 16 gravures par. Omar Van Meervelde, Albert Van Dijck, Marcel Praet, Marc Kennes, Gaston Callens, Peter Bosteels, Roger van Akelijen, Maurice Van den Dries, Bart’d Eyckermans, Wim van Remoortel, Herman Declerck, Charles Van Ginsbergen, ainsi que 23 gravures de Jacques Gorus. Et pour terminer, “Amazones” avec 12 gravures par Jacques Go(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#376Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#368Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de +- 0,25 ct et saphirs ayant un poids total de 0,60 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 550 / 650

