Other lots in this auction
-
#600
“Oude visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieux pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#467
Een tonvormige tuinstoel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un tabouret en forme de tonneau en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#237
Een apothekersweegschaal in houten kast. Met een aantal benodigdheden, zoals gewichtjes, schaaltjes, ...
Une balance de pharmacie dans une armoire en bois. Comprenant quelques accessoires tels que poids, plats, …No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 338 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#561
“Krijger met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guerrier et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#702
Een recente Russische icoon met verzilverde riza en met geëmailleerde aureolen.
Une icône russe récente à riza argenté et auréoles émaillées.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#715
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Gaten in de bodem en in het deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine au décor fleuri polychrome. marque sous la base. Trous présents dans le couvercle et dans le bas du pot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une perle.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#154Gerrit MarréPeriod: 1904 - 1986
“Schepen op een kanaal te Rotterdam”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Navires sur un canal à Rotterdam”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 55 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800