#127
Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#703
#310
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#219Verrerie Leroy de Paris
#142Jozef VerswijvelPeriod: 1907-1980
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 X 67 cmEstimate: € 150 / 180 -
#725
Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
#387
Vijf paar en twee enkele koperen kandelaars.
#812
Een grote kontra-barometer.
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
#797
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Une petite table de salon , les côtés rabattables.No longer availableDim. 44 x 97 cmEstimate: € 80 / 100