Other lots in this auction
-
#333
Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#481
Een paar siervazen van Imariporselein met messingen montuur en voet, bovenaan versierd met twee draken als handvatten.
Une paire de vases en porcelaine Imari aux montures en laiton, pieds, et décoration de dragons comme manches.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#161Vincennes, France
Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#238Bezin
Vogels op takken van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
Oiseaux sur des branches en bronze et socle en marbre. Art Déco.No longer availableDim. 34 x 66 cmEstimate: € 60/80 -
#441
Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#114
“Allegorische voorstelling.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Représentation allégorique”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 40,5 cmEstimate: € 200/300 -
#231
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#336
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80/100 -
#709
Een gebeeldhouwd houten beeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 55/65 -
#352
Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.
Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50/80 -
#377
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50