Similar lots by type
-
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#798Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950 -
#350Laco-sportEen automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850 / 900 -
#655Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#800Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#797Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#776Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#420Een paar kleine ovale hoogreliëfjes van terracotta, waarbij één met een afbeelding van een pater met een kruisbeeld en het andere met een Onze-Lieve-Vrouw.
Paire de reliefs ovale en terre cuite dont un représentant un prêtre au crucifix et une Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#393Spiegel met mahoniehouten lijst.
Miroir au cadre en acajou.No longer availableDim. 104,5 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Een paar koperen schouwkandelaars, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de candélabres en cuivre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Nicolaus JanseniusEen oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 93 x 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#721Een Hindoeïstische groep van gegoten steengoed.
Groupe hindou en grès moulé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#596Een lange blankhouten buffetkast met drie maal twee paneeldeuren en drie laden.
Buffet en bois clair ouvrant à trois fois deux portes pleines et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 304 x 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#436Een zuil van gesculpteerd albast.
Colonne en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#334Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 173 cmEstimate: € 50 / 80

