Other lots in this auction
-
#32
“Le rondeau” &”La petite revue”. Een paar oude Franse lithografieën.
“Le Rondeau” et “La Petite Revue”. Paire de lithographies françaises anciennes.No longer availableDim. 25,5 x 19 cmEstimate: € 60/100 -
#419
Een lot van 15 bruine apothekerspotten met markering.
Lot de 15 pots de pharmacie avec marques.No longer availableDim. H. 19 - 13,5 cmEstimate: € 70/80 -
#191Louis Vuitton
Een lederen handtas met monogrammotief, model ‘Viva Cité’. Met datacode binnenin. In originele draagtas.
Sac à main en cuir au motif LV, modèle “Viva Cité”. Avec code date à l’intérieur et avec sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#478
Een lot varia, bestaande uit een porseleinen vaasje met Kutani merk , drie diverse Fo-hondjes van aardewerk, twee zachthouten beeldjes van wijze mannen en een zittende Boeddha van wit composiet.
Un lot varié, comprenant un petit vase avec marque Kutani, trois chiens de Phô en faïence, deux statuettes en bois représentant des sages et un Bouddha assis en composite.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 70/80 -
#107
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
Grand et varié lot de métal argenté dont des services à café et à thé, des couverts etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#812
Een mechanisch geweven wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 210 x 140 cmEstimate: € 40/50 -
#668
Een serie van vijf Arita borden met Chenghua merk. Imari decor met gestileerde fohonden in uitsparingen en met pioenen in blauw en wit rond een roestrode driehoek in het centrum rondom een rozet met polychrome bloemen. Japan, omstreeks 1780 volgens bijgevoegd certificaat van Yamanake & Co te Kyoto.
Suite de cinq assiettes Arita aux marques Chenghua. Decor Imari de chiens de pho stylisés dans des cartouches et aux pivoines en bleu et blanc entourant un triangle rouille et une rosace aux fleurs polychromes dans le creux. Japon, vers 1780 selon le certificat ajouté de Yamanake & Co à Kyoto.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 500/600 -
#779Maria Rombouts
“Gehurkt jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Garçon accroupi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#250
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 20,14 g h: 5,5 cmEstimate: € 400/500 -
#651
Een bronzen Boeddha op zijn troon.
Bouddha en bronze sur un trône.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 450/550 -
#479Lenaerts
“Siena”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Siena”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60