#717
Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
#811
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#89F. De Smedt
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#431
Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
#488
Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
#160
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 18,91 gEstimate: € 600 / 800 -
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#158
“Arabische ruiter”. Groep van Italiaans aardewerk.
#745
Een kan, een melkpot en een bowl van Basaltware. Onderaan genummerd.
Une verseuse, un pot à lait et un bol en Basaltware. Numérotés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#776
“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#218
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.
Un buffet en chêne style Louis XV.No longer availableDim. b: 170 cmEstimate: € 80 / 120