Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.
Dim. 8,30 g
SKU: 2603190045.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #268

    Een damhertengewei op muurplaat.

    Un bois de daim sur attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #788

    Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.

    Un lot de sculptures africaines: trois masques et un couteau de cérémonie.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #440

    Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.

    Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.
    No longer available
    Estimate: € 20° / 30
  • #630

    Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.

    Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #505

    Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.

    Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm en kleiner
    Estimate: € 30 / 50
  • #121

    Een bureaulamp met een gekleurde kap in de geest van Tiffany met een libel in het decor.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en couleurs , esprit Tiffany et une libellule dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #580

    Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bois à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 124 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #119
    Jacques Ducrot

    “Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #750

    Een deels witgepatineerd bijzettafeltje met wortelnootfineer en met één lade.

    Une petite table partiellement à patine blanche, bois de placage de ronce et à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #736

    Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.

    Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #828

    Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.

    Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.
    No longer available
    Dim. 60 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More