Other lots in this auction
-
#108Royal Worcester
“The King Arthur plates”. Een serie van zes porseleinen borden, gedecoreerd met scènes uit het verhaal van Koning Arthur. Allen in originele doos.
“The King Arthur plates”. Une série de six assiettes en porcelaine avec une décoration de scènes provenant de l’histoire du Roi Arthur. Dans leur emballage d’origine.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#754
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#60
“Sempre”. Een 18 karaats wit gouden ring.
“Sempre”. Bague en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 100/150 -
#741
Een lot stripverhalen (12 stuks) waaronder 10 Suske en Wiskes in slechte staat, Kuifje in Amerika ( 1946 - kartonnen kaft) en een Piet Pienter en Bert Bibber.
Un lot de douze bandes dessinées dont 10 albums de Suske et Wiske en mauvais état, Kuifje in Amerika (1946, couverture en carton), et un album de Piet Pienter en Bert Bibber.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#56
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. 85 x 92 cmEstimate: € 60/80 -
#512G. Le Cocq
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#218
Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.
Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#474Livia Vajda
“In de joodse wijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le quartier juif”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#687
Twee verschillende vazen van Chinees porselein met blauwe decors.
Deux vases différents en porcelaine de Chine, décors bleus.No longer availableDim. h: 35 & 36 cmEstimate: € 100/180 -
#493
Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/150 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#359
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Eclats au pied.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100