Similar lots by type
-
#190
Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 600/800 -
#120
Een halssnoer van zoetwaterparels met een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer available -
#85
Een kleine zakhorloge in 18 karaats geel gouden kast.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 16,90 gEstimate: € 170/200 -
#155
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800/1000 -
#295
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200/1500 -
#40
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180/220 -
#215
Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available -
#105
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#736
Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300/500 -
#713
Een lot van drie mineralen, waaronder calciet.
Lot de trois minéraux dont calcite.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#650Roskopf Patent
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#506
Een Chinese salontafel van gesculpteerd hout.
Table de salon chinoise en bois sculpté.No longer availableDim. 83 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#507
Een tanto met schede en handvat van gegraveerd been met een decor van personages. Kleine beschadiging.
Tanto en os gravé. Décor de personnages. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#688
Een groot lot boeken met betrekking tot Europese kunst en architectuur.
Grand lot de livres concernant l’art et l’architecture européens.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#435Roskopf Patent en Postes Télégraphes
Twee zakhorloges remontoir dubbele kast, één met posthoorn en één met stoomtrein vooraan en gegraveerde kast achteraan. Genummerd. (vooraan klein letsel).
Deux remontoirs à double boîtier, Décor d’une corne de poste et d’un train à vapeur, l’arrière gravé. Numéroté. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#4
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#329Edgard Heirman
“Scheepje op een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit bateau sur la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#377Val St. Lambert
Twee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 23 en 20,5 cmEstimate: € 50/70 -
#342Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#468
Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120