Other lots in this auction
-
#528
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 65 / 80 -
#428
Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493
Lot postzegels in 4 albums en een map: varia van de hele wereld. In het bijzonder een oud, deels losbladig en interessant album met internationale zegels vanaf de jaren 1860 tot de jaren 1930. Griekse eilanden, Turkije, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Oost-Europa (Turkestan, ex-Joegoslavië) enz. enz.
Lot de timbres postes dans quatre albums et une farde: timbres de tous les pays, principalement un album aux feuilles partiellement amovibles contenant des timbres internationaux entre 1860 et 1930. Iles grecques, Turquie, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Europe de l’Est (Turkestan, états de la Yougoslavie, etc.).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#47Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#551
Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een hurkende man. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un homme accroupi. Marque incrusté sous la base.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 100 / 120 -
#596
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611
Twee gesculpteerde slagtanden, beide in de vorm van een krokodil. Congo, eerste kwart XXste eeuw. Diverse kleine letsels.
Deux défenses sculptées, les deux en forme de crocodile. Congo, premier quart du XXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. L. ± 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#688
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678
Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
Une statue en ivoire japonaise, représentation d’un sage et un bâton à dragons et une pêche.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 220 / 280 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#458
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25 / 35