#422“De rede van Amsterdam.” Gravure. Klein gaatje.
“La rade d’Amsterdam”. Gravure. Petit trou.No longer availableDim. 33 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#557KutaniEen paar vazen van Japans porselein met decor van krijgers op roestrode en witte fond. Oren in de vorm van fabeldieren. Onderaan Kutani gemerkt, omstreeks 1930. Met houten sokkeltjes.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor de guerriers sur fond rouille et fond blanc. Anses en forme d’animaux fabuleux. Marque Kutani sous la base. Vers 1930. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Een paar wit gouden oorbellen.
#3SwarovskiLotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#534“Dames aan schouwburgingang”. Olieverf op paneel.
“Femmes à l’entrée d’un théâtre”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#150Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
#507Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Deux miniatures sur ivoire. Un portrait de dame (Ø 6 cm) et un portrait d’homme ovale (7 x 5,5 cm). XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150