#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600 -
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#797Een paar stenen leeuwen.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#787Een sobere houten hallbank.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#798Een paar natuurstenen honden.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150 / 250 -
#401Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800
#224P. Peelman“Havenzicht. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#746Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout.
#380Een lot verschillende roestvrij stalen herenhorloges.
#31Een dame en een man met kip van meerkleurig en verguld aardewerk.
Femme et homme avec une poule en faïence polychrome et doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Radu Deca“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
#736Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#37Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.
#685“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
#631Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Ibo, Nigeria.
#466Een secretaire met opzet met zes laden en een uitschuifbaar blad.
Secrétaire à deux corps ouvrant à six tiroirs et à tablette glissante.No longer availableEstimate: € 120 / 200