Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
Dim. 3 g
SKU: 1911190345.
Category: Juweel.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #345
Estimate: € 180 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #175

    Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.

    Un long collier de perles avec un oeil de tigre.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #240

    Een lang grijs parelhalssnoer.

    Un long collier de perles grises.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #70

    Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.

    Un long collier à perles d’eau douce.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #351

    Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.

    Une paire de personnages étendus en bronze africain.
    No longer available
    Dim. H. 35 & 40,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #43

    Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.

    Une balance de pharmacie ancienne. Incomplète.
    No longer available
    Dim. 48 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “De naaister”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat.

    ”La couturière”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #227

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange Lijzen en kinderen. Met houten deksels. Omstreeks 1900. Eén met kleine randschilfers.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise à décor polychrome de longues Elises et enfants.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309

    “Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.

    ”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #270

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 6,11 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #28

    Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.

    Une cloche carrée en verre sur socle en bois. Antique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    “Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.

    ”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)
    Estimate: € 300 / 350
  • #11

    Een Japanse gong van rood koper.

    Un gong japonais en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. Øn27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More