#467Val Saint-Lambert
Coupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
Une coupe en verre coulé. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 34 cmEstimate: € 30/40 -
#401Val Saint-Lambert (?)
Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Zonder merk.
#679
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
#705
Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Portefeuille et étui à clefs bruns de la marque CP. Nous ajoutons un étui à cartes e.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#347
#477
Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#589Albert De BoisPeriod: °1938
Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.
Deux lithos en noir et blanc. Signées, datée 1978 et numérotée A18 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#576Kashan
Carpette persane en soie. Nouée main. Médaillon rond central.No longer availableDim. 214 x 154 cmEstimate: € 600/800 -
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
#397Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#459
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Crucifix au corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120/200