Un vase chinois en porcelaine. décor de crevettes sur fond noir. Eclat au rebord.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500 / 600 -
#729Jozef Tilleux“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop, getooid met een druivenrank. Omstreeks 1900.
Une carafe en cristal taillé incolore, montures et capuchon en argent, décoration de vignes.+- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#569“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#448God van de voorspoed. Een beeldje in porselein
#446ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#749Een paar gravures van Eekmans. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Une paire de gravures par Eekmans. Tout deux signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 27 x 31 cm; 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200