Other lots in this auction
-
#325
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#730Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#216
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met diepe bodem. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et fond profond. XIXème siècle.No longer availableDim. 194 x 166 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#534
“New York.” Gemengde techniek op papier.
”New York”. Techniques mixtes sur papier.No longer availableDim. 54 x 37 cmEstimate: € 220/240 -
#114
Een rechthoekige spiegel met een decor van een vrouw met een bloementuil in de stijl van Mucha.
Un miroir octagonal au décor d’une femme et son bouquet de fleurs, dans le style de Mucha.No longer availableDim. 100x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#11
Een lot kristal bestaande uit een vaas van geslepen Boheems glas en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal comprenant un vase en cristal de Bohème et deux petits vases Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#200
Een lingot van 500 g. geel goud. Gemerkt Au 999,7. Essayeur PCB in een klavertje vier. Testrapport Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au op vier punten.
Un lingot en or jaune de 500 gr. marque Au 999,7. essayeur PCB dans un trèfle à quatre feuilles. Rapport de test Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au sur quatre points.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 12000/15000 -
#744
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#440
Een vaasje en een fluitvaasje op voet van kleurloos kristal. Het eerste met een gesatineerd decor van een vrouwelijk naakt. Beide gemerkt onderaan.
Un petit vase et un vase flûte sur pied en cristal incolore. Le premier au décor satiné d’un nu féminin. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 20/25