Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
Dim. 5,44 g
SKU: 2909150020.
Categories: Goud, Juweel.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #145
    Leigan, Zwitserland

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 35,75 g bruto
    Estimate: € 700 / 800
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 15,44 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.

    Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 43,29 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten: - Een oud Pond uit 1880 - 20 Zwitserse frank uit 1947 - Een nieuw pond uit 1958 - Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865 - Een oud pond uit 1928.

    Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes: - Un Livre Sterling de 1880. - 20 francs suisses de 1947. - Un nouveau livre de 1958. - Une monnaie représentant Napoléon III de 1865. - Un ancien livre de 1928.
    No longer available
    Dim. 76,80 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #100

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 52,21 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #375

    Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.

    Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.
    No longer available
    Dim. 15,95 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).

    Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 72,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #70
    Quatre fils, Zwitserland

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 22,45 g bruto
    Estimate: € 500 / 600
  • #230

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.
    No longer available
    Dim. 11,08 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #400

    Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

    Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.
    No longer available
    Dim. 139,44 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.
    No longer available
    Dim. 36,16 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.
    No longer available
    Dim. 2,82 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,68 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #155

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,53 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,81 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #360

    Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.

    Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #520

    Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #475

    Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.

    Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .
    No longer available
    Dim. 56,99 g
    Estimate: € 1100 / 1400
  • #430

    Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

    Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #594

    “Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.

    “Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Petroleumlamp gemonteerd op een Imari porseleinen vaas. Verguld koperen montuur. Japans werk. Verlichting op elektriciteit.

    Lampe à pétrole montée sur un vase en porcelaine d’Imari. Montures en cuivre doré. Travail japonais. Transformée à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 375
  • #593

    Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.

    Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #24

    Twee aquarellen: - Edmond Lagaert: “Ruien”. Gesigneerd. - M. Lefebre: “Bloemenvaas”. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    Deux aquarelles: - Edmond Lagaert: “Ruien”. Signée. - M. Lefebre: “Vase fleuri”. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 & 28 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #762

    Vier boeken: - Galbert de Bruges. “Le meurtre de Charles le Bon”. Fonds Mercator 1978. Goede staat met stofwikkel en huls. - Wangermée. “Flemish music and society in the fifteenth and sixteenth centuries”. Arcade, 1968. Goede staat met stofwikkel (kleine scheurtjes). - “La Musique en Wallonie et Bruxelles tome I et II”. Renaissance du Livre, 1980-1982. Goede staat met stofwikkel en huls.

    Quatre livres: - Galbert de Bruges. “Le meurtre de Charles le Bon”. Fonds Mercator 1978. Bon état, couverture de protection, étui. - Wangermée. “Flemish music and society in the fifteenth and sixteenth centuries”. Arcade, 1968. Bon état, couverture de protection (petites déchirures). - “La Musique en Wallonie et Bruxelles tome I et II”. Renaissance du Livre, 1980-1982. Bon état, couverture de protection, étui.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #609
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #624

    Madonna met kind. Hoogreliëf van terra cotta in metalen lijst. Gemonogrammeerd L.V. Jaren zestig.

    Vierge à l’Enfant. Relief en terre cuite dans un cadre en métal. Monogrammé L.V. Années 60.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #601
    Corgi Toys #267

    Batmobile in oorspronkelijke doos en met alle attributen.

    Batmobile dans sa boîte d’origine et avec attributs.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 650
  • #584
    Alice Cambier

    “Twee meisjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870.

    “Deux filles”. Huile sur toile. Signée et datée 1870.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #304
    Weyers

    “Drie jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Trois chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #388

    Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.

    Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #794
    Franklin Mint

    “The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.

    “The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More