Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .
Dim. 56,99 g
SKU: 2909150250.
Categories: Goud, Juweel.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 1100 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #475

    Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.

    Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #375

    Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.

    Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.
    No longer available
    Dim. 15,95 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,68 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #230

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #360

    Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.

    Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.
    No longer available
    Dim. 36,16 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.

    Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 43,29 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #100

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 52,21 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten: - Een oud Pond uit 1880 - 20 Zwitserse frank uit 1947 - Een nieuw pond uit 1958 - Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865 - Een oud pond uit 1928.

    Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes: - Un Livre Sterling de 1880. - 20 francs suisses de 1947. - Un nouveau livre de 1958. - Une monnaie représentant Napoléon III de 1865. - Un ancien livre de 1928.
    No longer available
    Dim. 76,80 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #490

    Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 15,44 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #155

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,53 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #70
    Quatre fils, Zwitserland

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 22,45 g bruto
    Estimate: € 500 / 600
  • #430

    Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

    Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.
    No longer available
    Dim. 11,08 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.
    No longer available
    Dim. 2,82 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

    Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.
    No longer available
    Dim. 139,44 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #145
    Leigan, Zwitserland

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 35,75 g bruto
    Estimate: € 700 / 800
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).

    Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 72,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,81 g
    Estimate: € 600 / 700

Other lots in this auction

  • #703
    Dinky Toys

    “Field Artillery Tractor” met “Trailer 25 PR Gun” & “25 PR Gun”. Een miniatuur legervoertuig met kanon en trailer. Resp. genummerd 688 en 686.

    “Field Artillery Tractor” avec “Trailer 25 PR Gun” et “25 PR Gun”. Voiture militaire miniature avec trailer et canon. Resp. n° 688 et 686.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #728

    Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.

    Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.
    No longer available
    Dim. H 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #58
    Val St-Lambert

    Coupe van kleurloos geslepen kristal met een vergulde rand en met een verguld punchlepeltje. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleurloze karaf met verguld montuur aan toe. Zonder merk.

    Coupe en cristal taillé incolore au bord doré accompagnée d’une louche à punch doré. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe incolore aux montures dorées. Sans marque.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.

    Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #401

    Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.

    Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #707
    Corgi Toys

    “Ford Thunderbird”. Een miniatuurauto.

    “Ford Thunderbird”. Voiture miniature.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #807

    Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.

    Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout met een pauwendecor op het deksel. Slijtage.

    Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir à décor de paons sur le couvercle. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Jan Van der Aa

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #227
    J.E. Colombier (?)

    Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.

    Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H 41cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #479

    “Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.

    “Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #357

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.

    Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More