Other lots in this auction
-
#757
Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60/80 -
#607
Guanyin met een kind. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin avec un enfant. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 300/500 -
#509Albert Caullet
“Bloemstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux lilas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Partij munten en medailles in twee koffertjes en een muntenmap. Eén koffertje van hout met inlegwerk (manco’s) en reliëfsculptuur, het andere een oud metalen geldkistje. Courante geldstukken vanaf medio de XIXde eeuw. Herdenkingsplaquettes van Antwerpen, W.O. I enz.
Collection de monnaies et médailles dans deux coffret et une farde. Un coffret en bois incrusté (manquants) et aux reliefs sculptés, l’autre un coffret à monnaie en métal. Pièces de monnaie courantes dès le milieu du XIXe siècle. Plaquettes commémoratives d’Anvers, la Grande Guerre etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#663
Een kubistisch beeld van brons.
Sculpture cubiste en bronze.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#636
Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250/400 -
#582Maurice Bellemans
“Windhond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lévrier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#8Hergé-Moulinsart
“Tintin au Congo”. Een miniatuurauto in een plastic displaydoosje. Copyright onderaan.
“Tintin au Congo”. Voiture miniature dans la boîte en plastic transparent. Copyright sous la base.No longer availableDim. L. 14,5 cmEstimate: € 30/35 -
#699E. Coates
“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#798
Een Zuid-Frans metalen deurgrendel.
Fermoir en métal. France méditerranéenne.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 30/40