Other lots in this auction
-
#452Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#734Een metalen lamp met bovenaan een bolle lens.
Lampe en métal surmontée d’une lentille sphérique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#645Een Engelse eikenhouten bordenkast met drie grote laden en zes kleine laden.
Vaisselier en chêne ouvrant à trois grans et six petits tiroirs. Travail anglais.No longer availableDim. 220 x 223 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#2Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#718Manufacture LiègeoisEen Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
Fusil de chasse liégeois à décor gravé. Vers 1890.No longer availableDim. L. 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#728Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met capucine decor, de ene met famille rose bloemen versierd, de andere in blauw en wit. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Het famille rose kopje met een haarlijn, het blauw-witte schoteltje met wat craquelé.
Deux tasses et deux soucoupes à décor capucine, l’une à décor de fleurs famille rose, l’autre bleue et blanche. Travail chinois du XVIIIe siècle. La tasse famille rose au cheveu, la soucoupe bleue et blanche avec quelques craquelures.No longer availableEstimate: € 250 / 350

