#543Een paar porseleinen vazen met koperen montuur en met polychroom chinoiseriedecor.
#18Een eikenhouten dienblad.
Plateau de service en chêne.No longer availableDim. 81 x 55 cmEstimate: € 40 / 80 -
#107Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
#548Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.
#667Guanyin met een luit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin avec une lute, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#40Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200