Other lots in this auction
-
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#770
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#148
Een album met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 400 stuks.
Album aux cartes de voeux, cartes de fantaisie etc. du début du XXe siècle. En majorité aux timbres oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 400 pièces.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#664Meiring
“Symbolische voorstellingen.” Twee collages met gemengde techniek. Gesigneerd & gedateerd resp. ‘91, ‘92.
“Représentations symboliques”. Deux collages en technique mixte. Signés et datés ‘91 et ‘92.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1200/1300 -
#17
Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.
Garniture à écrire dans la boîte d’origine. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100/150 -
#236
Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.No longer availableDim. 80 x 113 x 63 cmEstimate: € 300/400 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#507
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 600/800 -
#654Henri Joseph Pauwels
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#617
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van kostbaarheden. Oren in de vorm van fo-honden (klein letsel). Schilfers aan de bovenrand. Canton, begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose d’objets précieux. Anses en forme de chiens de Pho (petit dégât). Eclats au bord supérieur. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200/300