#510Belarti
Table de salon vintage à piétement chromé et tablette aux carreaux en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. 39 x 109 cmEstimate: € 120/180 -
#556
Een antieke Europees wollen tapijt.
#331
Lot d'objets, comprenant un gant de cavalier en cuir, six marques, deux cornes à poudre différentes, un clip animal et un fouet. Dans une boîte en bois. (Sans clé)No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 40/50 -
#286
#170
“St. Gaudens 1923”. Een gouden munt van 900‰.
#475
Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.
Un vase en pâte de verre à décor taché de noir. Signé en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Glasservies van amberkleurig kristal.
#67
Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
#138
#773
#774
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 100/150 -
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600/1800