Other lots in this auction
-
#431“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
Trompette . Statue en métal sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 80 mEstimate: € 100 / 150 -
#289R. Vermeylen“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374Eugène Van Mieghem“Vissersboten op de Sint-Pietersvliet”. Houtskool op papier. Draagt een monogram: EVM.
Bateaux de pêche sur le Sint-Pietersvliet . Fusain sur papier. Porte un monogramme: EVM.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 350 / 500 -
#484Anne AugerPeriod: °1960“Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.
“Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.No longer availableDim. 114 x 195 cmEstimate: € 180 / 240 -
#173“Jonge ballerina”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas. Op arduinen sokkel.
Jeune ballerine . Sculpture en bronze à patine bicolore d'après une œuvre d'Edgar Degas. Sur socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 160 / 200 -
#171“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
John Travolta . Une tête de cire avec de vrais cheveux.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 550 / 600 -
#589“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .No longer availableDim. 68 x 87 cmEstimate: € 120 / 180 -
#399Een porseleinen sierbord met famille-noiredecor van pioenen en een Fo-hond. Met stempel onderaan. Omstreeks 1900.
Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539Christian RoletPeriod: °1945“Zonder titel”. Aquarel en gouache op papier. 1978.
Sans titre . Aquarelle et gouache sur papier. 1978.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300

