Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
Dim. 6,75 g
SKU: 1512200035.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #700

    Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.

    Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    “Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.

    Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #91

    Een opgezette schildpad.

    Une tortue empaillée.
    No longer available
    Dim. L. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    “Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    “Three O’ clock in the morning” & “The last in bed to put out the light”. Twee groepjes van meerkleurig Engels porselein. XIXe eeuw. Het eerste gaaf, het tweede zeer licht bijgewerkt.

    Trois heures du matin & Le dernier au lit pour éteindre la lumière. Deux groupes de porcelaine anglaise multicolore. XIXème siècle. Le premier intact, le second très légèrement remis à jour .
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #43
    Wuba Warmink

    Een tafelklokje naar XVIIIde eeuws voorbeeld.

    Une horloge de table d'après l'exemple du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438

    Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.

    Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #678
    Goebel, Germany

    “Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.

    Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #508

    Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.

    Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #181

    Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.

    Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #455

    Een parelhalssnoer met verzilverd slot.

    Un collier de perles avec un fermoir plaqué argent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met fantasiestenen.

    Une broche en or jaune 18 carats en forme de feuille sertie de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 12,15 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More