#270
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
#719
#526Tai Ping
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
#298Longchamp
Een zwart-lederen handtas met stofzak.
#550
Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
#757
Un vase Art Déco partiellement en verre bleu satiné, décoration de deux perroquets.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#83
Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
#191
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#183
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#138
Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#571
Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
#81Elissa Darva
Een handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250 / 350