#13
#493
Een paar meisjeshoofden van Afrikaans ivoor.
#792
#432Louis Belen
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83
Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
#71Royal Dux
”Jeune femme et pommes”. Uns statue en porcelaine, patine polychrome. marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 280 -
#736Hereke
Een zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#21
Een zevendelig toiletstel van geslepen kleurloos en mauve kristal. Frans werk.
#259
#24
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
#140
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000