Similar lots by type
-
#150Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#365Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80 / 120 -
#490Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#40Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230 / 300 -
#375Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.No longer availableDim. 15,95 gEstimate: € 300 / 400 -
#200Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#230Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100 / 150 -
#185Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600 / 800 -
#155Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150 / 200 -
#250Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100 / 1400 -
#360Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130 / 150 -
#430Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#475Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#145Leigan, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700 / 800 -
#520Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#100Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#205Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#400Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60 / 80 -
#90Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600 / 700 -
#385Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#110Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#300Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#333Een apothekersweegschaal in vitrinekast.
Bascule de pharmacien dans sa vitrine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#266Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20 / 30 -
#654Jan Van der Aa“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 100 -
#467Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.
Lionne en fonte polychrome.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Twee hangertjes van 18 karaats geel goud in de vorm van revolvertjes.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct en forme de revolvers.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#579Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout met een pauwendecor op het deksel. Slijtage.
Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir à décor de paons sur le couvercle. Usures.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#457Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.
Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#817Een koperen luchter met acht armen in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre à huit bras. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#821Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#398Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#245Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie diamanten oude slijp.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de trois diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#726Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 120

