#768Een divers lot zeeschelpen. 7 stuks.
Un lot de coquillages. Sept pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#47Een paar messingen kandelaars in gotisch-romaanse stijl.
#95Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en verschillende half edelstenen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de petits diamants et pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#583Een antiek Chinees reistempeltje van hardhout met twee openende luikjes. Binnenin een fijn gesculpteerde boeddhistische voorstelling. Onderaan met stempel. Mogelijk XVIIIe eeuws.
Un petit temple de voyage antique chinois, deux volets ouvrants. A l’intérieur une représentation finement sculptée, Bouddhique. Cachet sous la base. probablement XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 350 / 500 -
#213Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 550 / 650 -
#809Een bronzen hanglantaarn.
#264Egard WiethasePeriod: 1881-1965“Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 240 / 360