Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).

Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).

Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct (fermoir détaché).
Dim. 6;69 g
SKU: 1112180030.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 140 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #171
    Royal Dux

    “Ontvangst van een edele dame in een sedanstoel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Perfecte staat.

    ”Réception d’une dame dans une chaise à porteurs Sedan”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base d’un petit triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #472
    Will Soudijn

    “Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.

    ”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.
    No longer available
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #535

    Een luchter met zes lichtpunten en een marmeren coupe. Lampen versierd met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre à six points lumineux et une coupe en marbre. Les lampes sont décorées de cappes en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de croix.
    No longer available
    Dim. 23,15 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #194

    Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.

    Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #146

    Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.

    Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.
    No longer available
    Dim. h: 251 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #803

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.

    Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd

    Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #661
    Lladro

    Een jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.

    Une statue en porcelaine en forme de jeune fille et un parasol. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #476

    Handgeknoopt wollen Kashmir tapijt.

    Un tapis Kashmir en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 179 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More