#768Een divers lot zeeschelpen. 7 stuks.
Un lot de coquillages. Sept pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#571Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw en een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle. Ainsi qu’un grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1Een lot varia, bestaande uit twee vechtende hanen van kunststof, een beeldje naar een werk uit het Louvre, een zittend hondje van zamak, een horlogehouder in de vorm van een barokke dolfijn en een bronzen meubelornament.
Un lot divers, comprenant deux coqs en bataille en plastique, une statue d'après une oeuvre du Louvre, un petit chien assis en régule, un porte-montre en forme de dauphin et un ornement de meuble en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#725Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
#189“Herenportret met blauw-groene jas circa 1830.” Olieverf op doek.
”Portrait d’homme au manteau vert-bleu vers 1830”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 75 cmEstimate: € 220 / 300 -
#691Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
#640Een eikenhouten hoekvitrine met gebogen kap, onderaan met een gemoulureerde deur en een lade.
Une vitrine de coin en chêne avec corniche en chapeau gendarme, une porte moulurée et un tiroir.No longer availableDim. 187 x 80 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#796Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
#116Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 240 / 360