Similar lots by type
-
#360Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130 / 150 -
#250Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100 / 1400 -
#90Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600 / 700 -
#135Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180 / 220 -
#150Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#400Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60 / 80 -
#40Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230 / 300 -
#300Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#145Leigan, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700 / 800 -
#490Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#475Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#365Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80 / 120 -
#155Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150 / 200 -
#110Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#520Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#200Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#100Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#385Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#230Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100 / 150 -
#185Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600 / 800 -
#375Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.No longer availableDim. 15,95 gEstimate: € 300 / 400 -
#430Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#317Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met bovenaan een lade en doucine.
Meuble à deux portes de style Louis-Philippe. Le dessus à un tiroir en doucine.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#778Een koperen kerkkandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en cuivre de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47CapodimonteTwee muzikanten van handgeschilderd biscuit. Gemerkt.
Deux musicien en biscuit polychrome. Avec marque.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#383Een paar schemerlampen, gemonteerd op twee witte porseleinen vazen met polychroom bloemendecor.
Paire de lampadaires montés sur des vases en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#67Twee verschillende kandelaars in barokke stijl van goudgepatineerd brons
Deux candélabres de style baroque en bronze doré.No longer availableDim. h: 45 & 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237CapodimonteTwee siervazen van meerkleurig porselein met een landschapsdecor in cartouches op de buik op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt met de gekroonde “N”.
Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#747Een kleine Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout.
Petit socle chinois en bois de fer sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#438Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van rozen op een gele fond.
Bol en porcelaine de Chine polychrome décoré de roses sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#105Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met 18 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de 18 brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 600 / 800 -
#275Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met turkoois.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de turquoise.No longer availableDim. 15,34 gEstimate: € 300 / 500 -
#129P. Claes“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw.
“Vaches dans un paysage panoramique”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200

