#429Hagl (?)
Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 25/35 -
#307
#98
Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.
#550
Een Louis-Philippe buffetkast met twee deuren en twee laden.
#324
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
#87Sindizell, Dresden
Couple jouant aux dés et un chien . Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Dommages à la dentelle à l'arrière.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/60 -
#190
Un bracelet à maillons en or blanc 18 carats serti de diamants taillés en brillant de ± 0,76 ct et de cabochons émeraude de ± 14,90 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 2300/2500 -
#549
#225
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central en forme de larme de ± 1,01 ct. H. VSI. Et de diamants d'un poids combiné de ± 0,53 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 2700/3000 -
#691
Een Chinese porseleinen schotel met figuren.
#465
Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800/900