Other lots in this auction
-
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561
Een theepot van polychroom Chinees porselein.
Une théière en porcelaine chinoise polychrome.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#358
Een glazen presse-papier met blauwe inclusies, versierd door Octave Landuyt en gesigneerd en gedateerd onderaan. Gebarsten.
Un presse-papier en verre à inclusions bleues, décoré par Octave Landuyt et signé et daté en bas. Craquelé.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#36
Een grenenhouten meesterstuk in de vorm van een tweedeursgarderobe met een lade onderaan.
Un meuble de maitrise en pin sous la forme d'une armoire à deux portes avec un tiroir en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#412
Een paar smeedijzeren vuurbokken.
Une paire de chenets en fer forgé.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 70 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met een briljant van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats en forme de main sertie d'une taille en brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#741
Een grote tinnen schotel met een gegraveerde versiering met wapenschild. Gemonogrammeerd S.G. en met onleesbare keuren.
Un grand plat en étain à décor gravé avec armoiries. Monogrammé S.G. et avec poinçons illisibles.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#468
Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois doré avec anneaux en métal. Peut être montée sur l'électricité.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#425
Een een met notenhoutfineer bekleed oval toiletkistje met flesjes en gereedschapjes allerhande met monturen van zilver en ivoor. Frankrijk, XIXe eeuw. Enkele manco’s. Kistje in slechte staat en zonder sleutel.
Une boîte de toilette ovale doublée de placage de noyer avec des bouteilles et des outils de toutes sortes avec des cadres en argent et en ivoire. France, XIXe siècle. Quelques défauts. Boîte en mauvais état et sans clé.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456
Een Georgian armstoel van gesculpteerd notenhout.
Un fauteuil géorgien en noyer sculpté.No longer availableDim. H. 108 cmEstimate: € 50 / 80 -
#724
“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27
Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 30 / 50