Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.

Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.

Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.
Dim. 15,52 g
SKU: 1911190040.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #321
    Mulberry

    Een tas van geel leder.

    Un sac en cuir jaune.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359
    M. Selly

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    Een art nouveau bureaulamp van verkoperd tin met een nautilusschelp als kap.

    Une lampe de bureau Art Déco en étain cuivré et une coquille Nautilus comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #269

    “Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    ”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

    Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #156

    Paar barstoelen van plastic en chroom. Design.

    Une paire de chaises de bar en plastique et chrome. Design.
    No longer available
    Dim. H. 104 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #314

    Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.

    Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 & 31 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #189
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.

    ”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 30,2 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #6

    Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.

    Un lot de décorations de Noël anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #103

    “Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    ”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #353

    Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.

    Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More