Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.

Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.

Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.
Dim. 15,52 g
SKU: 1911190040.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #30

    Een 18 karaats geel gouden hanger met 10 gram fine gold 999.9.

    Un pendentif en or jaune 18 ct, 10 grammes d’or fin 999.9.
    No longer available
    Dim. 11,64 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #431

    Een gevarieerd lot, voornamelijk blikken doosjes allerlei. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot varié, première partie XXième siècle. La plupart des conserves.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #98

    Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.

    Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #278

    Een vierkantige vaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk.

    Un vase carré polychrome en faïence Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #241

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #407

    Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...

    Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.

    Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 81 x 90 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #285

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #379

    “The tiger attacks” & “Demon”. Twee heruitgave van Poolse filmaffiches uit de jaren ‘60.

    ”The Tiger attacks” & “Demon”. deux rééditions d’affiches publicitaires de longs-métrages polonais des années ‘60.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #33

    Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.

    Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #222
    Frans Van Montfort
    Period: 1889-1980

    “Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    ”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More