Similar lots by type
-
#325Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#700QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#495Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#480Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#560Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450 / 550 -
#345Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260 / 350 -
#505Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500 / 650 -
#580Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#620Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#350Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#605PontiacEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400 / 500 -
#5109 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#565Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700 / 800 -
#570Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#360Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#743RosenthalEen gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#440Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#550OrfinaEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#340QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#379Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#335Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#551,1Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#650Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#315Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300 / 1400
Other lots in this auction
-
#365Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met naamplaatje.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct au prénom.No longer availableDim. 19,69 gEstimate: € 400 / 500 -
#786Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#378Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, eierdopjes, schoteltjes, kommetjes, bestek, zoutvaatjes, servetringen, kandelaars, enz.
Lot varié de métal argenté comprenant des plats, des coquetiers, des petits plats, des bols, des couverts, des salières, des anneaux de serviette, des candélabres etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#358Victoria Porcelain, FentonEen gedeeltelijk servies van blauw en wit aardewerk met een willowdecor, bestaande uit een grote schotel, een kom, vijf dessertborden, acht vierkante borden, vier kleine kommetjes, twaalf koppen met onderschoteltjes, en een langwerpige schotel. Eén oor manco. We voegen er enkele anders gemerkte stukken aan toe.
Partie de service en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow” comprenant un grand plat, un bol, cinq assiettes à dessert, huit assiettes carrées, quatre petits bols, douze tasses et soucoupes, un plat oblong. Une anse manque. Nous ajoutons quelques pièces d’autres marques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#669Maurice VerbistPeriod: 1913-1984“Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.
“La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486Jean-Baptiste Valadié“Liggend naakt”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/150 buiten de plaat.
“Nu couché”. Lithographie. Signée et numérotée 24/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#503Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van zeven olifantjes. Beschadiging. Afrikaans werk.
Défense en ivoire sculpté présentant sept petits éléphants. Travail africain. Dégât.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713Een Kifwebemasker. Songje, D.R.C.
Masque Kifwebe. Songje, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 140 -
#581Een ivoren groep met een rij van vijf kindjes en een hondje, trekkend aan een grote lotusbloem, waarop een krekel. Op houten sokkel. Chinees werk, begin XXe eeuw.
Groupe en ivoire présentant une queue de cinq petits enfants et un petit chien, tirant à une fleur de lotus, sur laquelle est posé un grillon. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#103Lalique, FranceEen coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50

