Other lots in this auction
-
#791Royal Copenhagen
Lot van 4 borden van porselein, onderaan gemerkt: een kerstbord jubileum 1908-1983. Een jubileumbord Kongeliche Grønlandske Handel 1774-1974. Een polychroom bord met een operagebouw. Een polychroom bord met vlinders.
Un lot de quatre assiettes en porcelaine, marque sous la base. Comprenant une assiette de jubilé de Noël 1908 -1983, une assiette Kongeliche Grønlandske Handel 1774 - 1974, une assiette polychrome avec décor d’un opéra et une assiette polychrome avec décor de papillons.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#384
Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 27 - 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#535
Een luchter met zes lichtpunten en een marmeren coupe. Lampen versierd met bloemvormige glazen kapjes.
Un lustre à six points lumineux et une coupe en marbre. Les lampes sont décorées de cappes en verre en forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#351Fürstenberg & Kaiser
Een porseleinen terrine met bloemendecor en een theepot met Imaridecor. Beide onderaan gemerkt.
Une terrine en porcelaine, décor de fleurs, et une théière décor Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 & 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141
Bronzen art deco groep naar Chiparus.
Un groupe en bronze Art Déco, d’après Chiparus.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13
Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#99
“Mac Adam te Booischot”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Mac Adam à Booischot”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x75cmEstimate: € 40 / 60 -
#405
Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#333Wilhelm Busch
“Max en Maurits”. Ed. Klintman omstreeks 1927. Slijtage.
”Max en Maurits”. Ed. Klintman, +- 1927. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#204
Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.No longer availableDim. 140 x 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#764
Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26 / 30 -
#87
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 60 / 70