#738
Een replica van een middeleeuws zwaard.
#642
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
#341
Een lot van drie kristallen vazen en een coupe voornamelijk rood in de massa.
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400/600 -
#391
#140
Een armband van parels met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#212
#73
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une citrine centrale de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#786
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.
#76
Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100/150