#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#202Frans Van Tongerloo“Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.
"Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.No longer availableDim. 36 x 58cmEstimate: € 175 / 225 -
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#56Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
"Lady with Mirror." Terracotta statue inspired by Picasso.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80