#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#636Een rode lederen relax fauteuil.
A red leather recliner chair.No longer availableDim. 113 x 76 x 76cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Wallaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
A solid oak table with 2 extensions.No longer availableDim. 77 x 200 x 81cmEstimate: € 80 / 120 -
#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#320Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.No longer availableEstimate: € 100 / 120