A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#70Een 18 karaats geelgouden ring met een centrale briljant van +-0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
An 18 karat yellow gold ring with a central brilliant cut diamond of approximately 0.48 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 850 / 950 -
#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.No longer availableDim. 220 x 54 x 124cmEstimate: € 100 / 120