#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#413Een set van 2 decoratieve schaalmodellen van nucleaire toestellen, een plexiglazen object met opschrift Framatome en een houten object met een plaatje waarop vermeld ACEC Charleroi.
A set of 2 decorative scale models of nuclear devices, one plexiglass object with the inscription Framatome and one wooden object with a plaque stating ACEC Charleroi.No longer availableDim. 11 x 26 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#285Een lot van 5 porseleinen Napoleontische beeldjes, bestaande uit Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat met schilfer en pluim hoofdeksel manco.
A lot of 5 porcelain Napoleonic figurines, consisting of Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat with chipped and missing feathered headgear.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 100 / 120