#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Marcel CockxPeriod: °1930‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
A lot of 6 polychrome holy water fonts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#46Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
'Interior with Drinking Men', oil on panel, illegible signature.No longer availableDim. h 21 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120