#693
#233
Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
A biscuit sculpture of two playing angels. Circa 1900.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 120/180 -
#435
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
#109V. Apner
“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#37
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#688
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#475
#690
#340
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#665
Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
#668
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
#290Christofle Paris.
Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.
A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.No longer availableDim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cmEstimate: € 250/350