Un collier, une bague, des boucles d'oreilles et un pendentif en métal à 10 rangs et un pendentif en titane serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#530HerodiaEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
#52“Bij de fontein”. Olieverf op doek.
#266Een Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
#518“Ijsbeer”. Een kunstwerkje in de geest van Pompon.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,64 ct. en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,64 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,66 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#676Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
#129“Dame achter draperie”. Olieverf op doek. Naar werk van Karel Ooms, 1904. Draagt een handtekening.
"Dame derrière la draperie". Huile sur toile. D'après une œuvre de Karel Ooms, 1904. Porte une signature.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200 / 300