Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge. Met (gedragen) lederen polsband
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge. Met (gedragen) lederen polsband
Fleuron

Een 18 karaats geelgouden dameshorloge. Met (gedragen) lederen polsband.

Une montre femme en or jaune 18 carats. Avec bracelet en cuir (usé).
Dim. bruto: 8,80 g
SKU: 2510220370.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #370
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #472
    З.Х.

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652

    Een zuilvormige verzilverd metalen lampenvoet.

    Un pied de lampe en forme de colonne en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (z.k.)
    Estimate: € 35 / 45
  • #73
    Wiskemann, Bruxelles

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutvaatje aan toe.

    Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Marqué. Nous y ajoutons une salière et une poivrière.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #641
    Boch la Louvière

    Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.

    Un lot de faïences aux décors de roses multicolores et aux accents dorés. Un vase, deux cruches et deux paniers. Tout marqué en bas. Décor 'Shanghaï'.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #585

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele kleine schilfers. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques petits éclats. Vraisemblablement le Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #540

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en tourmalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,55 ct et de tourmaline et d'améthyste d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 10,79 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #684

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #604

    Een vergulde houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kuif.

    Miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #104
    Th. Lambrecht

    “Zicht op Sint-Anneke”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Vue de Sint-Anneke". Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 70x75cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 6,35 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #302
    Nicolas Raguenet

    “La fameuse pompe ditte samaritaine”, “Vue de la partie septentrionale du fossé et des murs d’Ausbourg qui separent la base ville de Faubourg st. Jacques”, “Vue de l’ordre et de la marche des cérémonies qui doivent etre observées le jour de la publication de la paix a la place de Louis XV”. Drie handgekleurde kopergravures, circa XIXe eeuw.

    "La fameuse pompe ditte samaritaine", "Vue de la partie septentrionale du fossé et des murs d'Ausbourg qui séparent la base ville de Faubourg st. Jacques », « Vue de l'ordre et de la marche des cérémonies qui doivent être présentées le jour de la publication de la paix à la place de Louis XV ». Trois gravures sur cuivre coloriées à la main, vers le XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm, 26 x 41 cm & 23 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #416

    Drie lage Chinese houten bankjes.

    Trois bancs bas chinois en bois.
    No longer available
    Dim. n: 93 & 134 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More