#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#82J. Rantson
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#146
Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25 -
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
#37
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#580
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750/850 -
#461
Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
#518Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918
Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#448
Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120/140