#364Georges Averhals
“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#572
Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#437Coca Cola
Een retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60/80 -
#661
Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
#608
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#687
Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
A tabletop clock in bronze look with a sculpture of mother and child on it.No longer availableDim. 38 x 32 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#143
Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#425
Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#240
Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150/200 -
#789
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30/40 -
#12Jules Dubois
“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30/60 -
#101Comptoir General Mon H Riondet
Een brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
A bronze gilded cartel clock, marked comptoir general Mon H Riondet.No longer availableDim. 60 x 28cmEstimate: € 350/500