#31
Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
#115
#229Thierry RenardPeriod: °1951
“Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.
“Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis”. A collage. Monogrammed and signed. With certification on the back.No longer availableDim. 16,5 x 20 cmEstimate: € 200/400 -
#371
Een lot van 10 postuurtjes met polychroom porseleinen hofpersonages.
A lot of 10 figures with polychrome porcelain court figures.No longer availableDim. H: 12-17 cmEstimate: € 50/60 -
#48
Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#21
Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
#613
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.
#322Zeiss Ikon
Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#261
“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
#376Karadja
Een wollen lopertje. Handgeknoopt.
#331
#392
“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
“Flower Market in Paris.” Oil on canvas.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 180/220