Similar lots by type
-
#660Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
Un collier avec améthyste taille briolet.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#5Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 100 / 150 -
#195Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#640Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
Un collier avec différentes couleurs d'ambre.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#75Een 18 karaats geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 11,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#190Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 10,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#390Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
Un pendentif en or jaune 18 carats représentant un bouquetin.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#407Val Saint LambertEen vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#621Een flesvaas van groen glaspasta.
Un vase bouteille en pâte de verre verte.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#430Een 18 K geelgouden horlogeketting.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#213“Moeder met kroost en katje”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Mère avec progéniture et chaton". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
Un miroir carré ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#215Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht ± 0,50 ct. en twee parels en in briolette geslepen druppelvormige roze kwarts.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.No longer availableDim. 9,98 gEstimate: € 600 / 700 -
#562Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. H:9-15cmEstimate: € 120 / 200 -
#54“Maria met kind”. Een tegeltableau waarvan enkele tegels mankeren.
"Marie avec enfant". Un tableau de tuiles dont certaines tuiles manquent.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#22J. De Vrees“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Le plaisir d’hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#600Een 18 K witgouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une broche Art Déco en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#117Delvaux, BruxellesEen zwart lederen rugzakje, model “Deux de Delvaux”.
Un sac à dos en cuir noir, modèle « Deux de Delvaux ».No longer availableEstimate: € 280 / 300 -
#17KernEen koetsklokje in kast van messing en glas.
Une pendule de carrosse dans un coffret en laiton et verre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45


