Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
Een 18 karaats geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.

Een 18 karaats geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.

Une bague pour homme en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de +- 0,40 ct.
Dim. 11,07 g
SKU: 2510220075.
Category: Juweel.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #80

    Een 18 karaats geelgouden hanger met een Britse munt met beeltenis van Elizabeth II uit 1957.

    Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce britannique représentant Elizabeth II de 1957.
    No longer available
    Dim. 15,07 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #390

    Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.

    Un pendentif en or jaune 18 carats représentant un bouquetin.
    No longer available
    Dim. 2,89 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    Een halssnoer met verschillende kleuren amber.

    Un collier avec différentes couleurs d'ambre.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #5

    Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.
    No longer available
    Dim. 3,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #190

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 10,69 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #195

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #660

    Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.

    Un collier avec améthyste taille briolet.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150

Other lots in this auction

  • #56

    Een gefineerd notenhouten bidstoel met drie kleine laden onder het klapblad.

    Prie-dieu en placage de noyer à trois petits tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #665

    Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.

    Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #572

    Opiumpijp van Vietnamees aardewerk.

    Pipe à opium en poterie vietnamienne.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #39

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd in rood rechts onderaan. Met etiket van de ‘Librairie Génerale et Militaire Berger-Levrault’ en het Belgisch Gezantschap te Parijs op de verso.

    "Promeneurs dans un paysage". Huile sur carton. Signé en rouge en bas à droite. Avec étiquette de la 'Librairie Générale et Militaire Berger-Levrault' et de l'Ambassade de Belgique à Paris au verso.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #168

    Een sierschotel van Sèvresporselein met een handgeschilderde afbeelding van een dame en een heer in het plat. De vleugel met vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met dubbele ‘L’. De schotel in verguld bronzen montuur, versierd met bloemenguirlandes.

    Plat décoratif en porcelaine de Sèvres avec une image peinte à la main d'une dame et d'un monsieur au centre. L'aile aux motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marqué en bas d'un double 'L'. La soucoupe à monture en bronze doré, à décor de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #474
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Compositie”. Gesigneerd en genummerd 19/20 buiten de plaat. Met droogstempel van het Masereelcentrum.

    "Composition". Signé et numéroté 19/20 à l'extérieur de la planche. Avec cachet sec du Masereelcentrum.
    No longer available
    Dim. 56 x 72 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #427
    L. Leloup

    Een vaas van blauw glaspasta met meerkleurig decor. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre bleue à décor multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #527

    Een Chinees voorraadmandje van roodgelakt hout met verguld decors van personages, bloemen en draakjes. XIXe eeuw. Enkele beschadigingen.

    Panier de provision chinois en bois laqué rouge à décors dorés de personnages, fleurs et dragons. XIXème siècle. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #276

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    Meuble en chêne à décors sculptés dans et autour des deux portes.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466

    Een Chinees houten reiskoffer met smeedijzeren beslag en hengsels.

    Coffre de voyage chinoise en bois avec garnitures et poignées en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 93 x 96 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #83

    Een antieke glazen stolp met eronder geblazen glazen fruitstuk. Tijdperk Napoleon III.

    Une cloche en verre antique avec des fruits en verre soufflé. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #34

    Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.

    Un miroir carré ancien dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More