Similar lots by type
-
#195
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#190
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 10,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#660
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
Un collier avec améthyste taille briolet.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#640
Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
Un collier avec différentes couleurs d'ambre.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#390
Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
Un pendentif en or jaune 18 carats représentant un bouquetin.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#80
Een 18 karaats geelgouden hanger met een Britse munt met beeltenis van Elizabeth II uit 1957.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce britannique représentant Elizabeth II de 1957.No longer availableDim. 15,07 gEstimate: € 450 / 550 -
#5
Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#452Theo Mariëns
“Blue body man”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Homme au corps bleu". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 71 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.
Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180
Een paar 18 K witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,16 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#481
“Gehurkt figuur”. Een gebeeldhouwd Afrikaans houten figuur. Luluwa, Zaïre.
"Personnage accroupi". Une figure africaine en bois sculpté. Luluwa, Zaïre.No longer availableDim. h: 49,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#284Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Bomen”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1956.
"Des arbres". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1956.No longer availableDim. 43 x 28 cmEstimate: € 25 / 50 -
#636
Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.
Deux lanternes de hall différentes en laiton et verre taillé.No longer availableDim. h: 35 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367
Een lot messing, bestaande uit vijf dekselpotjes, een pique-fleurs, twee vaasjes, een asbak en een schaaltje.
Lot en laiton, composé de cinq bocaux à couvercle, d'un pique-fleurs, de deux vases, d'un cendrier et d'une vasque.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#19
“Geanimeerd hoevezicht”. Olieverf op paneel. Naar Walter Williams (1836 - 1906).
“Paysage animé à la ferme”. Huile sur panneau. D’après Walter Williams (1836-1906).No longer availableDim. 21x31cmEstimate: € 100 / 120 -
#86
Een grijsgepatineerde roterende magazinestandaard.
Un porte-revues rotatif patiné gris.No longer availableDim. h:Estimate: € 260 / 280 -
#527
Een Chinees voorraadmandje van roodgelakt hout met verguld decors van personages, bloemen en draakjes. XIXe eeuw. Enkele beschadigingen.
Panier de provision chinois en bois laqué rouge à décors dorés de personnages, fleurs et dragons. XIXème siècle. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#694
Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517
Een beeldje van een gestyleerde speerpunt van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).
Statue d’un fer de lance en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).No longer availableDim. H. 25,5 - L. 9,5 cmEstimate: € 80 / 100