#190
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 10,69 gEstimate: € 300/400 -
#640
Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
#390
Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
#5
Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.
#80
#660
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
#195
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600/1800
#522
“Hoevezichten” Een paar werkjes, gemengde techniek op papier. Dragen monogram.
« Vues de ferme » Une paire d’oeuvres, techniques mixtes sur papier. Porte des monogrammes.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 300/500 -
#658
Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.
#159Jean-Baptiste FresezPeriod: 1800-1867
#177Wiskemann, Bruxelles
#384
#52
“Bij de fontein”. Olieverf op doek.
#542
Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.
#632
Une bouilloire en cuivre rouge avec manche et fretel en bois tourné. Avec réchaud à thé partiellement laqué noir avec récipient en laiton.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#659
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
#22J. De Vrees
“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#136
#162Jos DamienPeriod: 1879 - 1973
“Roaring twenties dancer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Danseuse des années folles. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 220/240