#129A. Schmidt“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
#251Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#46Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#672Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
A hall stool in Briton style. Oak frame and tapestry upholstery.No longer availableDim. 51 x 92 x 39cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.No longer availableDim. 104 x 48 x 48cmEstimate: € 60 / 80