#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#107Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.
A lot of silver, 10 pieces consisting of a saucer, napkin rings, jug, etc.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 300 / 500 -
#676Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#339Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#561Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
A pair of Chinese porcelain sang de boeuf vases.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380